Õpingud välismaal on kogemus, mille hulka kuulub ka väljaspool kooli kogetu!

Üliõpilased saavad valida ühe kuuest õppelinnakust Šveitsi prantsusepärases või saksapärases osas. Meie jaoks on oluline, et läheduses oleks maailmatasemel suusarada ja energiat pulseeriv linn.

SHMS Leisene võib sobida suusahuvilistele ehk paremini, kuna suusamäetõstuk asub koolist vaid kümne minuti kaugusel, HIM aga sobib suurepäraselt neile, kes soovivad nautida elu ülikoolilinnakus, kuid samal ajal olla ka mitmesuguste lõbustuste ja vaba aja veetmise võimaluste lähedal.

Verbier’, St. Moritzi ja Zermatti suusakuurordid on populaarsed üliõpilaste nädalavahetuse veetmise kohad ning meie „spordi- ja vabaajabürool“ on ainus ülesanne – aktiivne tudengitegevus pärast õppetööd. Jalgpall, lauatenniseturniirid, tennis, golf ja tiibvarjud on vaid mõned näited sellest, mida saab vabal ajal teha. Muidugi on ka võimalus käia kooli või muudes spordisaalides, et end vormis hoida ja õppimiseks energiat ammutada.

SEG swiss skiing

Välismaal õppides on oluline reisida, avastada ja kogeda. Sellised mälestused rikastavad meie elu

Üliõpilastele meeldib ise korraldada nädalavahetuse reise Itaaliasse või Prantsusmaale. Rongid liiguvad nii Milanosse kui ka Pariisi ning välismaalt pärit üliõpilastele kehtivad piletite ostmisel soodushinnad. Kool korraldab ka väljasõite ja ekskursioone, nii et suurepärastest võimalustest puudu ei tule.

Igal aastal toimub veinireis Itaaliasse, Austriasse või Prantsusmaale. Samuti korraldame tavaliselt ka reise USA-sse ja õppeekskursioone Šveitsi hotellidesse. Mõni neist väljasõitudest ja reisidest sisaldub õppemaksus, teisi saab osta omahinnaga, need on valikulised. Igal juhul õpite meiega tundma Euroopa parimaid hotelle ja Kesk-Euroopat.

Võtke meiega ühendust

lucerne schweiz seg