Ülemaailmses QS-i ülikoolide edetabelis 2021. aastal domineerivad kümne parima külalislahkuse asutuse seas Swiss Education Group’i koolid

seg ranking caux palace

Kolmapäeval, 3. märtsil avaldatud viimases QS World University edetabelis domineerivad Swiss Education Group’i koolid Hospitality and Leisure Management kategoorias esikümne viiel positsioonil. See esitus peegeldab mitte ainult koolides pakutavate akadeemiliste programmide suurepärast kvaliteeti, vaid ka tipp-tööandjate ja partnerite rahvusvahelist mainet.

Swiss Hotel Management School (SHMS) kindlustas globaalse edetabeli 4. koha, tehes seda viiendat aastat järjest, kui kool on paigutatud Hospitality and Leisure Management valdkonnas maailma 10 parema asutuse hulka. Muljetavaldava edasipääsu 10 parema hulka tegid kõik meie teised koolid, Hotel Institute Montreux (6.), César Ritz Colleges Switzerland (7.), Culinary Arts Academy Switzerland (8.) ja SHMS-iga äsja ühinenud, IHTTI School of Hotel Management (10.).

See silmapaistev esitlus peegeldab meie õppejõudude ja personali kõrgetasemelist professionaalsust ning iga kooli haridusprogrammide kvaliteeti. Aastate jooksul on meie koolid arendanud tugevaid akadeemilisi ja tööstussuhteid, pakkudes väga asjakohaseid õppekavasid, toetades õpilaste tööalast konkurentsivõimet ja karjääri arengut ning luues ülemaailmse vilistlasvõrgustiku.

Oleme väga uhked oma koolide saavutuste üle ja tänulikud meie akadeemiliste ja tööstuspartnerite toetuse eest kogu maailmas. Šveitsi suurima eraviisilise külalislahkuse, äri- ja kokandusõpetajana jätkame oma vankumatut pühendumist maailmatasemel hariduse pakkumisele ja elu muutmisele.

Yong Shen, Swiss Education Group’i tegevjuht.

Culinary Arts Academy Switzerland on ainus maailma edetabelis tunnustatud kokandusinstituut – tõeline tunnistus selle maailmatasemel standarditest ja Šveitsi lähenemisest kokakunsti õpetamisel. Pöörates suurt tähelepanu nii praktiliste kui ka ettevõtlusalaste oskuste arendamisele oma õpilastes, tagab kool mitmekülgsed lõpetajad, kellest võivad saada suurepärased kokad ja toiduainete tootjad.

QS World University Rankings’i eesmärk on sõltumatu kvaliteedi tagamine miljonitele üliõpilastele, vanematele, akadeemikutele ja poliitikakujundajatele, kes soovivad olla kindlad, et nende hariduse-, karjääri, ja strateegilised valikud on andmepõhised.

Näeme, et Hotel Institute Montreux, César Ritz Colleges Switzerland, Culinary Arts Academy Switzerland ja IHTTI School of Hotel Management parandavad oma positsioone sel aastal, tuginedes nii akadeemikute kui ka tööandjate tugevale tähelepanule: tõend nii hariduse kvaliteedi kui ka tugeva lõpetamisjärgse tööhõive tulemuste kohta.

Jack Moran, QS pressiesindaja.

Selle aasta pingeread kinnitavad asjaolu, et Šveitsi parimad külalislahkuse programmid pakuvad oma õpilastele tõeliselt maailmatasemel haridust. Selle aasta ainete edetabelis on 30 asutuse 220 järjestatud programmiga Šveits 16., kõige enam esindatud riik maailmas. 100 parema programmi osas on Šveits maailma tugevuselt kümnes kõrgharidusriik, tuginedes 121 programmile 27 asutuses.

Lisateavet selle aasta paremusjärjestuse kohta leiate siit.