Valige meie õppeprogramm ja te saate Šveitsi toidu- ja joogikoolituse sertifikaadi

Sellel 18 nädalat kestval toidu- ja joogikorralduse intensiivkoolitusel saate ettevalmistuse tulevaseks rahvusvaheliseks karjääriks toidu- ja joogiosakonna juhi kohal viietärnihotellides, luksuslikel kruiisilaevadel, üritusi korraldatavates ettevõtetes ja kõrgema klassi restoranides.

Teooria- ja praktikaloengud

Kooli koolitusprogrammi on võetud erinevad teoorialoengud ja praktilise töö kursused. Praktilise osa kõrval omandate õppetöö käigus teadmisi kulude haldamise, menüü planeerimise, raamatupidamise aluste ja üldteeninduse alal. SHMS, Šveitsi hotellijuhtimise kool pöörab suurt tähelepanu kõigi tudengite isiklikule ja ametialasele arengule. See tähendab, et kursus „Isiklik areng ja liidripositsioon“ on koolituse väga tähtis osa. Siin õpite olema parem ja tõhusam liider ning täiustate oma isikuomadusi. Kui olete lõpetanud selle praktilise töö, aktuaalsete teooriateemade ja liidripositsiooni kursuste kompleksi, siis olete valmis praktikale suunduma ning pärast praktika läbimist alustama oma karjääri.

Soovin rohkem teavet õppetöö kohta

12 kuu pikkune rahvusvaheline tasuline praktika – juhtimispraktika

Pärast viis kuud kestvaid õpinguid koolis Šveitsis läbivad kõik üliõpilased 12 kuu pikkuse rahvusvahelise tasustatud praktika. Sageli on see juhtimispraktika viietärnihotellide või luksuslike kuurortide toidu- ja joogiosakondades. Kasutades kooli laialdast rahvusvaheliste kontaktide võrku, on teil võimalik valida praktikakoht kogu maailmas just seal, kus te ise soovite, samuti õpite, kuidas saada selle sektori liidriks. See on täiesti unikaalne võimalus saada maailmatasemel rahvusvahelisi kogemusi!

Toidu- ja joogikorraldus - Swiss Education Group

Taotluse dokumendid:

  • Keskharidust kinnitav küpsustunnistus
  • Elulookirjeldus
  • Motivatsioonikiri
  • Passi koopia
  • Täidetud taotluse vorm
Esitage õpingute taotlus juba täna!