Alates esimesest kontaktist kuni diplomi kätteandmiseni ja terve maailma uste avanemiseni – oleme koos teiega kogu teekonna jooksul!

Oleme maailmatasemel külalislahkuskoolide võrgustik ja tunneme isiklikult huvi iga üliõpilase vastu. Saadame teid alates esimesest kontaktist kuni diplomi kätteandmise päevani ja teie rahvusvahelise karjääri alguseni. Me külastame sageli Baltimaid ja tänu sellele saavad meie õppekonsultandid kohtuda teiega isiklikult veel enne taotluse esitamist.

Kas soovite õppida meie õppeprogrammide järgi?

Registreeruge isiklikuks kohtumiseks oma kodulinnas. Pöörduge meie poole aadressil [email protected] või kasutage sellel leheküljel olevat vormi. Me hoolitseme kõige eest!

ansokan animering

Teie taotluse etapid

  • Taotluse dokumendid saatke meile e-postiga. Siis vaatame koos, mida on veel vaja ja kuidas teie taotluse dokumente täiendada.
  • Teate kooli vastuvõtmise kohta saadame teile e-postiga.
  • Enne, kui võtate vastu lõpliku otsuse, lepime teiega kokku telefonivestluse aja, et arutada vastuvõtmist ja küsimusi, mis teil võib-olla tekkinud on.
  • Vastuvõtmise teatele lisame arve deposiidi maksmiseks. Deposiidi maksmisega kinnitate oma soovi ja kindlustate endale õppimiseks koha, hiljem saadame teile lõpliku vastuvõtmistunnistuse.

* Visiit kooli
Soovitame kõigil huvi tundvatel, vastu võetud ja vastuvõtmistunnistuse saanutel külastada meie nelja kooli. Teil tuleb katta ainult sõidukulud kooli ja tagasi. Meie kindlustame teile hotelli, toitlustamise ja koolidevahelise transpordi.


Kontaktid

Täitke vorm ja saatke see meile. Me aitame teil taotluse esitada!