Tagasi kontaktõppe juurde

back to class 1Pärast keerulist aastat oleme rõõmsad, et oleme lõpuks saanud Šveitsi võimudelt loa naasta täielikult kontaktõppe juurde.

Alates 26. aprillist pakuvad kõik programmid kontaktõpet kõikides meie ilusates ülikoolilinnakutes kogu Šveits. See peaks jätkuma kevadsemestril, samuti pärast suvepuhkust kogu sügissemestril.

Koolid võtavad jätkuvalt ettevaatusabinõusid pandeemia ohjeldamiseks, õpilased kannavad maske, PCR-testid tehakse kui nad lahkuvad ülikoolilinnakust rohkem kui 48 tunniks, igapäevased palaviku teste tehakse ka õpilaste ja õpetajate ohutuse tagamiseks. Söögisaalis on kaks inimest laua kohta ning toidu ja tarnete käitlemiseks on kehtestatud täiendavad hügieenieeskirjad.

back to classMe ootame tulevikku ja enamik asju normaliseerub. Mis puudutab tööstust tervikuna, siis loomulikult seisame silmitsi mitmete väljakutsetega. Turismisektor on seevastu juba mitu aastakümmet nautinud fantastilist kasvu ning paljud usuvad kiiret taastumist ja kohanemist, kus on ruumi professionaalsetele ja kirglikele töötajatele.