Prestiižsete hotellide ja restoranide ärijuhtimise koolide ülemaailmne võrgustik

SEG (Swiss Education Group) alustas tegevust 1982. aastal. Nüüdseks on see üks parimatest akadeemilistest asutustest maailmas, mis on kuulus oma maineka külalislahkuse õppe poolest. Viies mainekas SEG-i kõrgkoolis valivad üliõpilased kokakunsti, hotellide ja restoranide juhtimise või hotellikujunduse, loome- ja meelelahutustööstuse õpingud.

“Swiss Hospitality Touch”

Kogu maailmas tuntud Swiss Hospitality Touch (eesti keeles Šveitsi külalislahkuse puudutus) tagab üliõpilastele kvaliteetse külalislahkuse koolituse.

Kõik viis kooli koos seitsme koolilinnakuga asuvad Šveitsis, kuus ülikoolilinnakut Šveitsi prantsuse ja seitsmes saksapärases osas. See annab õpilastele võimaluse valida endale sobiv linnak. See on teie otsustada, kus te soovite õppida – kas kosmopoliitses linnakus või luksusliku suusakuurordi lähedal …

 

Multikultuurne õppekeskkond

Igal aastal võtame vastu üle 5000 üliõpilase rohkem kui 80 riigist, muutes õpingud mitmekultuuriliseks ja rahvusvaheliseks kogemuseks. Šveitsi haridustraditsiooni, teoreetiliste ja praktiliste õppeprogrammide säilitamine on meie jaoks enesestmõistetav, mistõttu on meie üliõpilased rahvusvahelisel tööturul tööandjate jaoks eriti atraktiivsed. Kõiki koole kontrollitakse äärmiselt põhjalikult ja need on sertifitseeritud tagamaks, et õpilased saavad Šveitsi kvaliteediga hariduse, mida kõik tunnustavad.

NK Hospitality Consulting – teenusteäri konsultatsioonid
– Kvalifitseeritud uurimine ja professionaalne orienteerumine

NK Hospitality Consulting kuulub Levi Nikitinile ja Maria Kritikoule, kes seda ka juhivad. Olime mõlemad SEG-i (Swiss Education Group) üliõpilased ja pärast karjääri rahvusvahelises hotelliäris oleme juba mõnda aega edukalt teinud koostööd SEG-iga, et aidata Skandinaaviast ja Baltikumist pärit tudengitel leida oma tee. Kui üliõpilane võtab meiega ühendust, suhtleb ta kooliga otse, saades ajakohastatud teavet ja kvalifitseeritud soovitusi. Meie soovitused on üliõpilastele tasuta, taotlus- ega registreerimistasusid pole. Seetõttu saame õpilastele pakkuda seda, mis neile sobib kõige paremini. Meie isiklik kaasatus ja huvi iga õppuri vastu loob ainulaadse suhte nii õpilase kui ka tema vanematega, oleme alati lähedal ja käeulatuses.

Võtke meiega ühendust