Swiss Hotel Management School (SHMS) on üks ilusamaid, tuntumaid ja prestiižsemaid hotellinduse koole kogu maailmas. Õpikeskkond on siin šveitsipäraselt elegantne ja luksuslik. Kõike seda ümbritseb imeliselt kena Šveitsi Alpide maastik.

Lai valik õppeprogramme – ettevõtlusturundus, mis on spetsialiseerunud ürituste korraldamisele, kuurordi- ja spaakorraldus ning gastronoomiateadus – annab üliõpilastele võimaluse omandada kõige paremad kompetentsid, mida paljud mainekad ja rahvusvahelised hotelliketid nõuavad.

Swiss Hotel Management School on üks traditsioonilisemaid hotellinduse koole Šveitsis, kuhu igal aastal tuleb õppima üliõpilasi enam kui 80 riigist. See loob unikaalse õpikeskkonna, kus pööratakse palju tähelepanu rahvusvahelisele kogemusele ja eri kultuuridele. Ajalooline loss ning Caux’ ülikoolilinnak asuvad Montreux’ ja Genfi järve kohal, kust avanevad imelised vaated Alpidele.

Õpilased saavad teoreetilisi ja praktilisi teadmisi, mis on vajalikud edukaks hotellijuhtimiseks, õpivad moodsates kooliruumides ning praktiseerivad köökides ja restoranides, kus kuulsusi ja kuninglikke isikuid on teenindatud juba üle saja aasta. Koolis on spaa, spordisaalid ja suured konverentsiruumid, kus üliõpilased korraldavad üritusi. Restoranis saavad üliõpilased süüa hommikusööki, lõunat ja õhtusööki.

Külastage Šveitsis SHMS-i!
shms caux palace tower
shms leysin
studera hotell management utbildning
shms franska restaurangen
shms flowers
shms stora salen
shms hotell management studenter
shms studenter firar
shms bankett hotellskola
shms theater
SHMS-Caux-Palace-tower
SHMS-Leysin
studera-hotell-management-utbildning
SHMS-franska-restaurangen
SHMS-flowers
SHMS-stora-salen
SHMS-hotell-management-studenter
SHMS-studenter-firar
SHMS-bankett-hotellskola
SHMS-theater
PlayPause
SHMS-Caux-Palace-tower
SHMS-Leysin
studera-hotell-management-utbildning
SHMS-franska-restaurangen
SHMS-flowers
SHMS-stora-salen
SHMS-hotell-management-studenter
SHMS-studenter-firar
SHMS-bankett-hotellskola
SHMS-theater
previous arrow
next arrow

Eriline Apple’i kool

Swiss Hotel Management School sai sellise tunnustuse esimest korda 2017. See hinnang antakse koolidele, kes rakendavad tehnoloogiaõppes Apple’i visiooni, mida peetakse maailma kõige uuenduslikumaks. See mainekas tunnustus kehtib kolm aastat, mille jooksul kontrollitakse regulaarselt, kas kool vastab kõrgetele standarditele.

apple distinguished school

SHMS ühendab ülikoolilinnakus toimuvaid praktilisi koolitusi tehnoloogiaga, kasutades selleks ka interaktiivseid esitlusi ja muid tööriistu. Alates 2014. aastast saavad kõik õpilased iPadi, mida kasutada teoreetiliste ja praktiliste kursuste käigus.

Kirjutage meile

Kooli ametlikud koostööpartnerid on: