Šveitsi kokakunsti kõrghariduse diplom – intensiivsed ja lühiajalised õpingud:

Nende intensiivsete kokakunsti õpingute käigus omandate rahvusevahelise tipptasemel peakoka laiapõhjalise hariduse. Õppetöö kestab üheksa kuud Kokakunsti akadeemias Bouvre’i linnas, samuti kuulub programmi üheaastane tasustatav praktika ükskõik millises teie enda valitud kohas maailmas. Itaalia ja prantsuse köögi toiduvalmistamise tehnikad ja meetodid on kombineeritud teoorialoengutega, et saaksite olla valmis karjääriks maailma parimates restoranides. Lõpetanud selle õppeprogrammi, saate oma haridusteed jätkata ja omandada kokakunsti bakalaureuse kraadi.

Taimetoidu kokakunst – taimetoidu köögi peakokkade õppeprogramm!

Pakume võimalust lõpetada õpingud taimetoiduköögi alal. Rohkem teavet taimetoiduköögi peakokkade õpingute kohta leiate siit:

Taimetoitlaste kokakunsti programm

Taimetoitlaste kokakunsti programm

Kulinaariamaailmas pööratakse üha enam tähelepanu taimetoitlaste retseptidele, mis on tinginud vajaduse taimetoidu valmistamisele spetsialiseeritud õppeprogrammi järele. On palju erinevaid põhjuseid, miks üha rohkem inimesi valib taimetoidu, seetõttu kasvab p...

Kui teil on varasemaid kogemusi, siis võidakse mõni kursus juba ära arvestada. Et saaksime põhjalikult arutada teie haridustee jätku, võtke meiega ühendust isikliku konsultatsiooni saamiseks.

Kokakunst – bakalaureuse kraad

Kokakunst – bakalaureuse kraad

Omandage kokakunsti bakalaureuse kraad Maailmatasemel õpingud peakokkadele koos teooria ja praktikaga. Šveitsi kokakunstiakadeemias valmistatakse ette homse köögi staaridest peakokki. Üliõpilased omandavad peakoka kompleksse hariduse alates kokak...
Registreeruge isiklikule konsultatsioonile

Praktikaloengud

Õppetöö on jagatud kolmeks semestriks koolis, millest iga semester kestab 11 nädalat, ja kaheks kuus kuud kestvaks praktikaks.

  • I semester on ette nähtud põhitõdede omandamiseks: lõikamistehnika ja toiduvalmistamise meetodid, toiduohutus ja hügieen. Kõige rohkem tähelepanu pööratakse Prantsuse köögile, kulinaariatrendidele ja küpsetamise põhireeglitele. Selle semestri lõpus saate Certificate of Culinary Arts Essentials (kokakunsti põhitõdede sertifikaadi).
  • II semestri jooksul pühendatakse kõige rohkem tähelepanu Euroopa klassikalisele ja moodsale köögile, klassikalistele dessertroogadele, köögiprotsesside professionaalsele juhtimisele, toiduteadusele ja toiduga seotud spetsiaalsetele vajadustele ning kokanduse reitingutele. Siin omandate Diploma in European Culinary Arts (Euroopa kokakunsti diplomi).
  • III semestril keskendute kõigele, mis on seotud fine dining’uga – toidu valmistamine, menüü koostamine, veini ja toidu sobitamine, gurmeeköök, keerulised desserdid ja jätkusuutlik toiduainete tarne. Õppetöö lõpetate kuus kuud kestva praktikaga ja siis saate juba Swiss Grand Diploma in Culinary Arts (Šveitsi kokakunsti kõrghariduse diplomi).

Rahvusvahelise köögi peakokkade õppeprogramm

12 kuud kestev rahvusvaheline tasustatav praktika

Šveitsis Bouvre’is toimuva peakokkade õppeprogrammi käigus läbivad kõik üliõpilased aastase rahvusvahelise tasulise praktika. Praktikakohtadeks on sageli Michelini tärnidega hinnatud restoranid või viietärni luksushotellide restoranid ja see praktika on jagatud kaheks osaks. Kasutades kooli laialdast rahvusvaheliste kontaktide võrku, on teil võimalik valida praktikakoht kogu maailmas just seal, kus te ise soovite, ja nii omandate praktilisi töökogemusi maailmatasemel peakokkadega töötades. Praktika esimese osa läbite pärast teise semestri lõpetamist, teise osa pärast kolmandat semestrit. Kui teil on juba varasemaid töökogemusi, siis on õppetöö plaan pisut teistsugune. Võtke meiega ühendust, et saaksime arutada teie konkreetset situatsiooni.

Võtke meiega ühendust siin

Maailmatasemel haridus

Õppetöö toimumise ajal tagab kool üliõpilastele majutuse, hommiku-, lõuna- ja õhtusöögi Bouvre’i õppelinnakus, mis asub Genfi järve kaldal. Õppetöö toimub inglise keeles ja linn on tõeliselt rahvusvaheline, sest siin on elanikke kõigist maailma nurkadest. See tähendab, et te omandate nii maailmatasemel hariduse ja saate innustust erinevate maade toidukultuurist kui ka leiate uusi sõpru ning sõlmite tutvusi kogu maailmas.

Täidetud taotluse vorm

  • Elulookirjeldus
  • Motivatsioonikiri
  • Passi koopia
Esitage õpingute taotlus juba täna!