Õppimine välismaal - Swiss Education Group - Estonia

Õppimine välismaal

PlayPause
previous arrownext arrow
Slider

 

Õppimine Šveitsis, et saavutada rahvusvaheline karjäär, on kogemus kogu eluks

Elamine väljaspool kooli on suur osa Šveitsis õppimise kogemusest. Saate palju uusi sõpru üle kogu maailma ja teil on võimalus jagada kogemusi erinevatest kultuuridest pärit inimestega. See on hindamatu kultuuriline ja rahvusvaheline kogemus.

Paljud õpilased mäletavad nostalgiaga reisi Prantsuse veinitehastesse, suusatamist või uute sõpradega veedetud aega. Üks paljudest toredatest hetkedest Šveitsis on meie rahvusvaheline päev, kus õpilased saavad näidata, mille poolest on nende kultuur eriline.

Õppimine välismaal

Šveits on riik, kus kõikjalt üle maailma ja ka Baltimaadest pärit üliõpilased saavad osa sajandivanusest koolist, mis on üks maailma parimatest

Šveits asub Kesk-Euroopas, Liechtenstein ja Austria on selle naabrid idas, Saksamaa põhjas, Prantsusmaa läänes ja Itaalia lõunas. Riik on jagatud 26 kantoniks ja seal elab 7,5 miljonit inimest. Šveits on üks parema elatustasemega riike maailmas. Riigis on vähe töötust ja madal inflatsioon. Siin räägitakse neljas keeles: saksa, prantsuse, itaalia ja retoromaani keeles.

Šveits on kuulus pankade, kellade, šokolaadide, juustu ning maailma parimate hotellide ja restoranide ärijuhtimiskoolide poolest. See on suurepärane valik neile, kes soovivad õppida ühes rikkamas ja stabiilsemas riigis, omandada pereettevõtte arendamiseks vajalikke kogemusi, õppida tundma rahvusvahelist kultuuri ja samal ajal omandada bakalaureuse- või magistrikraadi.

Šveitsil on rohkem kui 100-aastane kogemus maailmatasemel hotellikoolide valdkonnas. Traditsioonilised hotellide ja restoranide juhtimise koolitused algasid 19. sajandi lõpus Caux’ linnas mägedes, mis asuvad Montreux’ kohal.

Traditsioonid on säilinud tänapäevani ja koos silmapaistvate USA ja Suurbritannia ülikoolide juhtimisteooriaga pakutakse meie üliõpilastele võimalust omandada kraad, mis ühendab Šveitsi külalislahkuse äritraditsioonid Ameerika ja Briti juhtimiskogemusega. Enam kui sada aastat tagasi saabunud rändur, aristokraat või kokandusekspert sai siin nautida kõrgetasemelist ja täpset teenindust.

Tänapäeva reisija nõudmised ja vajadused on juba mõnevõrra erinevad, kuid hea teeninduse ja hotellijuhtimise põhimõte jääb samaks. Praktiline uuenduslikkus, täpsus, diskreetne distsipliin, eeldatav kvaliteet ja professionaalne juhtimine on SEG (Swiss Education Group) kutseõppeprogrammide nurgakivid. Šveits pakub õpinguid rahvusvahelises keskkonnas, ühes maailma kuulsamas hotellihalduse ja kokakunstikoolis.