Kiiresti kasvav tööstus

Hotelli-, restorani-, teenindus- ja kogemustööstus on rahvusvaheliselt tuntud kui “külalislahkuse tööstus”. Mitu aastakümmet kogesime tugevat kasvu nii kohalikul kui ka globaalsel tasandil.


Praegune olukord

Tööstuse eesmärk on kiire taastumine ja jätkuv laienemine lähiaastatel, kus on head karjäärivõimalused haritud ja kirglikele juhtidele.

Ehkki eesolev tee võib tunduda ebakindel; prognoosime, et väljakutsed saavad ja muutuvad reisi- ja turismisektori võimalusteks. Sektor pöördub, venib ja kohaneb ning naaseb lõpuks tugevamalt.
/ World Travel & Tourism Council

Karjääri tugi esimesest päevast

Kõigis meie koolides on karjääriosakond koos treeneritega, kes töötavad täiskohaga õpilaste abistamisel praktikal ja karjääri planeerimisel. Te saate abi intervjuuvõtetega, isikliku juhendamisega ja juurdepääsu Rahvusvahelisele Värbamisfoorumile ja meie ainulaadsele võrgustikule.

Tugev rahvusvaheline network

Swiss Education Group pakub väljakujunenud rahvusvahelist tööstuse võrgustikku, mis on kättesaadav kõigile meie koolide õpilastele. Avame uksed nii praegustele üliõpilastele kui ka vilistlastele maailma mainekamatele töökohtadele.

Võtke meiega ühendust