Valige meie kaheaastane õppeprogramm ja omandage kõrgeima kvaliteediga Šveitsi hotellijuhtimise diplom

See koolitusprogramm sisaldab kõiki praktilisi teadmisi, mis on vajalikud viietärnihotelli juhtimiseks. Õpingute ajal läbivad õppurid üheaastase rahvusvahelise tasulise praktika maailma kuulsaimates hotellikettides, saades töökogemuse, mida on vaja edukaks rahvusvaheliseks karjääriks.

Kahe aasta jooksul, millest ligikaudu pool kestavad õpingud koolis Šveitsis, õpite kõike: toidu- ja joogikorraldust, turundust, ürituste korraldamist, klienditeeninduse juhtimise aspekte ja veel palju muud.

Esimene õppeaasta

Esimesel aastal pühendatakse viis kuud kestvate intensiivsete õpingute ajal kõige rohkem tähelepanu toidu- ja joogikorraldusele. Praktilise osa kõrval omandate õppetöö käigus teadmisi kulude haldamise, menüü planeerimise, raamatupidamise aluste ja üldteeninduse alal. Pärast praktilise teenindusega seotud teooriateemade ja juhtimiskursuse omandamist olete valmis minema oma esimesele pooleaastasele praktikale.

Teine õppeaasta

Kui olete pärast esimest semestrit ja praktikat kooli naasnud, on teil garanteeritud pädevus toidu ja jookide alal, mida läheb vaja rahvusvahelistes luksushotellides. Teisel õppeaastal süvenetakse viietärnihotellide tegevusse. Programmis on ette nähtud klienditeeninduse ja majutusega seotud kursused ning ka juhtimise, turunduse, ürituste korraldamise, raamatupidamise ja paljud muud ained. Õpingud lõpetate pärast veel kuus kuud kestvat praktikat ja olete siis valmis edukaks rahvusvaheliseks karjääriks hotellijuhtimise alal.

Võtke meiega ühendust ja saage teada rohkem!

Hotellijuhtimise diplom

Rahvusvaheline tasuline praktika

Õpingute ajal läbivad tudengid kokku ühe aasta kestva tasulise praktika. See praktika toimub sageli viietärnihotellides või kuurortides. Kasutades kooli laialdast rahvusvaheliste kontaktide võrku, on teil võimalik valida praktikakoht kogu maailmas just seal, kus te ise soovite. Esimeseks praktikakohaks soovitame valida toidu- ja joogitööstuse, teise klienditeeninduse valdkonnas. Õpingute ajal omandate laialdase hotelliäri juhtimise hariduse koos kõigi hotellijuhtimise aspektidega ning saate rahvusvahelise töökogemuse maailma kuulsaimates hotellides. See valmistab teid ette kiireks rahvusvaheliseks karjääriks ühes maailma suurimas ärisektoris.

Taotluse dokumendid:

  • Keskharidust kinnitav küpsustunnistus
  • Elulookirjeldus
  • Motivatsioonikiri
  • Passi koopia
  • Täidetud taotluse vorm

 

Esitage õpingute taotlus juba täna!