Hotelli Ritz Paris kuulsat asutajat César Ritzi kirjeldatakse sageli kui hotellide kuningat ja kuningate hotellide peremeest. Kuigi Ritzi suurepärase karjääri kordamine võib olla raske, on motiveeritud üliõpilastel võimalus tema filosoofiat tundma õppida ja omandada maailmatasemel haridus, mis vormib neid jooni, mille poolest paistavad tänapäeval silma Ritz hotellid.

Kõrgharidus, mis muudab teid eriliseks

Pakutavate akadeemiliste programmide aluseks on César Ritzi filosoofia ja väärtused, seetõttu saavad üliõpilased endas välja arendada samad omadused. Magistrantuuriõppe programm on ette nähtud teadmiste omandamiseks turismi- ja külalislahkusteenuste ning ettevõtlikkuse alal. Programmi kiitis heaks edetabelite tipus olev Derby ülikool (Suurbritannia). Programmis on ühendatud laialdased akadeemilised õpingud auditooriumides ja praktilised oskused praktika vormis, et tudengid mõistaks täielikult külalislahkuse sektori töö erilisust ja omandaks igakülgsed kogemused. Te näete ning tunnetate reaalselt, mida tähendab César Ritzi kuulus fraas „Kliendil on alati õigus!“.

Koos rahvusvahelise külalislahkuse ja turismitööstuse magistridiplomiga omandate sügavama arusaama selleks, et saaksite uurida tänapäeva ettevõtluse võimalusi ja arendada jätkusuutlikku ja edukat äri.

cesar ritz classroom

Programmi partnerid

Päriseluga seotud hotellijuhtimise, ettevõtlusmajanduse ja turismi õpingud vastavad otseselt tööandjate vajadustele ja see ongi SEG, Swiss Education Groupi eesmärk. César Ritzi kolledži programmid on koostatud ja neid esitletakse koostöös:

Kirjutage meile

Magistriõpe: ettevõtlikkus rahvusvahelise külalislahkuse ja turismisektoris – 1 aasta, millest 1 aasta hõlmab praktika

César Ritz magistrikraad annab tudengitele selle täiendava eelise, mis on vajalik tippu jõudmiseks. Magistriõpingud on korraldatud koostöös Derby ülikooliga (Suurbritannia). Üliõpilased saavad väga hea ettevalmistuse nii tööks juhtival ametikohal kui ka suurtes rahvusvahelistes kompaniides tänapäeva väljakutsetega toimetulemiseks.

Vastuvõtu kriteeriumidbakalaureusekraad;

  • inglise keel TOEFL iBT 80 või IELTS 6.0 tasemel;
  • motivatsioonikiri;
  • elulookirjeldus;
  • kehtiv passikoopia.
Võtke meiega ühendust