Õppige hotelli- ja ürituste juhtimist Montreux’ lossis – Šveitsi hotellijuhtimise koolis (SHMS).

SHMS on külalislahkusteenuste ja ürituste korraldamise erialal omandatava hariduse poolest maailmas esirinnas. Meie koolis on teooria ja praktika ühendatud, mistõttu omandavad meie tudengid õppeainete sügavama mõistmise ja saavad kindla aluse oma tulevase karjääri jaoks.

Õpingud toimuvad kahes traditsioonilises Šveitsi lossitüüpi hotellis Kos ja Leisenes. Ilusad ballisaalid, suur teater, suurepäraselt sisustatud SPA keskus ja erinevate köökidega restoranid – parimad tingimused üliõpilastele. Koos tugeva Briti ülikooliga pakume ainulaadseid karjäärivõimalusi.

Me pakume huvitavaid programme, mis põhinevad rahvusvaheliselt tunnustatud Šveitsi traditsioonidel ja on orienteeritud maailma trendidele, ettevõtluse strateegiale ja juhtimistegevusele. SHMS garanteerib igakülgse hariduse hotelli- ja ürituste korraldamise valdkonnas.

Hotelli- ja ürituste juhtimine – bakalaureuseõpe

Kahe õppeaasta jooksul omandavad SHMS üliõpilased:

  • üheaastase töökogemuse;
  • kaks soovituskirja;
  • Šveitsi diplomi hotellijuhtimise alal.

Kolme õppeaasta jooksul omandavad SHMS üliõpilased lisaks mainitud erialadele ka:

  • akadeemilise bakalaureuse kraadi, mis akrediteeritud Inglismaa Derby ülikoolis;
  • Šveitsi hotellijuhtimise kooli SHMS bakalaureuse diplomi;
  • Ameerika hotelli- ja majutusassotsiatsiooni, AH & LA (USA), diplomi.

Me pakume ka bakalaureusejärgseid ja magistriõpinguid, mille programmid leiate siit:

Hotelli- ja ürituste korraldamise juhtimine – magistriõpe

Kui soovite saada rohkem teavet programmi kohta, täitke taotlus ja kirjutage ühele meie konsultantidest.

Kirjutage meile

Programmi partnerid

Rahvusvaheline hotellindus hindab Šveitsi hotellijuhtimise kooli kui üht neist maailma koolidest, mille tudengeid nad tahavad meeleldi oma ärisse tööle võtta. Kooli õppeprogramm on koostatud koos meie partneritega, kes osalevad aktiivselt õppejõududena, tutvumisvisiitidel ja pakuvad tudengitele praktikakohti. Meie partnerid on:

Kinnitage avatud uste päevade külastamise kuupäev

Šveitsi hotelliteenuste juhtimise diplom – 2 aastat, millest praktika hõlmab 1 aasta.

Pärast kaheaastaseid õpinguid, millest tasustatud praktika kestab ühe aasta, omandavad üliõpilased Šveitsi hotellijuhtimise diplomi, so teadmised, kuidas efektiivselt juhatada hotelli ja restorani igapäevast tegevust. See on alus ja nurgakivi, millele toetub edaspidine akadeemiline haridus ja rahvusvaheline karjäär.

Šveitsi hotellijuhtimise või hotellijuhtimise ja ürituste korraldamise diplomi – 2,5 aastat, millest praktika hõlmab 1 aasta.

Kui Šveitsi diplom on käes, jätkavad üliõpilased õpinguid veel ühe semestri jooksul ja saavad seejärel Šveitsi kõrghariduse diplomi. Sel ajal valitakse õppesuund – hotelliteenuste või hotellide ja ürituste suund. See programm on traditsiooniline šveitsipärane haridus, mis eksisteerib rahvusvahelises hotellinduseäris juba rohkem kui 100 aastat.

Šveitsi hotellijuhtimise või hotellijuhtimise ja ürituste korraldamise bakalaureuse (HONS) diplomi – 3 aastat, millest praktika hõlmab 1 aasta.

See on samaväärne meie bakalaureuse diplomiga ja see saadakse pärast kolmeaastast õppetööd. Viimane semester on koostöö meie akadeemilise partneri, Derby ülikooliga Inglismaal, ja selleks ajaks kogute juba kõik akadeemilised ainepunktid (180 ECTS) diplomi saamiseks.

Taotluse dokumendid:

  • Keskharidust kinnitav tunnistus;
  • Elulookirjeldus;
  • Kehtiv passikoopia;
  • Motivatsioonikiri.

 

  Võtke meiega ühendust