Rahvusvahelise hotelli- ja disainijuhtimise magister

Õppige oma äri looma ja edukalt edasi arendama.

See programm annab tudengitele võimaluse saada uue põlvkonna luksuskülalislahkustööstuse juhtideks. Programm annab ainulaadse võimaluse disaini täpseks mõistmiseks põhiliste sisekujundusmoodulite abil, võttes arvesse uusimaid trende ja strateegiaid luksushotellide juhtimises.

Viietärniõpingud hotellide disaini juhtimise valdkonnas

Šveitsi hotellijuhtimise kooli (SHMS) programmis on olulised hotellijuhtimise teadmised ühendatud praktilise ja igapäevase tegevuse õppimisega. Süvendage oma analüüsi- ja probleemilahendamise oskuseid ja täiendage neid luksushotellide kujundamisel. Viige oma juhtimisoskused kooskõlla rõhuasetusega juhtivatele ametikohtadele ja isikliku arenguga. Õpingute lõpetamise järel olete valmis tänapäeva konkurentsitingimustes tööle asuma parimatel positsioonidel kui mitmekülgselt pädevad juhid.

Hotelli- ja disainijuhtimine – magistrantuur

Programmi partnerid

SHMS ainulaadse programmi aluseks on meie ametlikud partnerid, kes võtsid osa selle koostamisest ning osalevad aktiivselt õppejõududena, tutvumisvisiitide ajal ja andes tudengitele võimaluse töötada vahetult koos meie partneritega projektide ja uuringute elluviimisel. Meie SHMS partnerid on:

Kirjutage meile

Rahvusvahelise hotelli- ja disainijuhtimise bakalaureusejärgne õpe – 1 aasta, millest praktika hõlmab 6 kuud

SHMS bakalaureusejärgne õpe on ette nähtud neile üliõpilastele, kellel on bakalaureusekraad juba omandatud või kellel on rohkem kui kolmeaastane töökogemus ja see annab neile võimaluse alustada pärast intensiivseid juhtimisõpinguid oma juhikarjääri külalislahkusteenuste valdkonnas. Programmi neli põhiteemat on hotellijuhtimine, teadmised toidu ja jookide kohta, hotellitegevus ja disainijuhtimine. Akadeemilised ained on kombineeritud praktiliste teadmistega, andes seega üliõpilastele hea aluse edukaks karjääriks juhtivatel positsioonidel hotelli- ja külalislahkusteenuste valdkonnas.

Ärimajanduse magistriõpe hotelli- ja disainijuhtimise alal – 1 aasta, millest praktika hõlmab 6 kuud

See magistrantuuri õppeprogramm on koostatud ja ette nähtud üliõpilastele, kes soovivad omandada tippjuhtidele vajalikke kõrgema taseme teoreetilisi teadmisi luksusteenuste arendamise, hotellide disaini ja juhtimise alal. Üliõpilastel on võimalus täiendada oma oskuseid ja teadmisi analüüsi, kriitiliste hinnangute andmise, professionaalsete meetodite rakendamise ja teoreetiliste teadmiste valdkonnas, mida on vaja kiirete otsuste vastuvõtmiseks probleemide lahendamisel ja külalislahkuse äri arendamisel. Programm on koostatud koostöös SHMS rahvusvaheliste partneritega ja on nende poolt kinnitatud ning akrediteeritud.

Bakalaureusejärgse ja magistriõppe programmi vastuvõtu kriteeriumid:

  • Bakalaureusekraad või vähemalt kolmeaastane töökogemus vastutaval positsioonil külalislahkusteenuste valdkonnas;
  • Soovitatav minimaalne vanus: 21 aastat;
  • Inglise keele tase: VG („väga hea“) B tase keskkoolis või TOEFL 500+, IELTS 5.0 või 50+ „Oxford Online Placement Test“ (OOPT), SEG pakub seda tasuta;
  • Keskharidust kinnitav küpsustunnistus;
  • Motivatsioonikiri;
  • Elulookirjeldus;
  • Kehtiv passikoopia;
Võtke meiega ühendust