Šveitsi hotellijuhtimise kool (SHMS) –loominguliste tulevikuliidrite kool.

Teid ootavad külalislahkusteenuste ja disainijuhtimise õpingud. SMHS programm koostati koos hotellinduse kuulsamate nimedega.

Kui küsisime ettevõtetelt, milliseid omadusi nad ootavad tulevastelt liidritelt, siis nimetati järgmisi omadusi: loomingulisus, personalijuhtimise võimekus, suutlikkus ellu viia oma ideid ja projekte, tulemusele orienteeritus. Šveitsi külalislahkusteenuste ja disanijuhtimise õppeprogrammi omandamisel omandavad üliõpilased just neid oskusi.

Hotellijuhtimise programm koos kõigi praktilise töö aspektidega, rahvusvaheline juhtimismetoodika ning hästi välja arendatud koostöö maailmakuulsate kaubamärkidega on SHMS-is täiesti ainulaadsel tasemel.

Kahe õppeaasta jooksul omandavad SHMS üliõpilased:

  • üheaastase töökogemuse;
  • kaks soovituskirja;
  • Šveitsi diplomi hotellijuhtimise alal.

Kolme õppeaasta jooksul omandavad SHMS üliõpilased lisaks mainitud erialadele ka:

  • akadeemilise bakalaureuse kraadi BA (HONS), akrediteeritud Inglismaa Derby ülikoolis;
  • Šveitsi hotellijuhtimise kooli SHMS Caux bakalaureuse diplomi;
  • Ameerika hotelli- ja majutusassotsiatsiooni, AH & LA (USA), diplomi.

Me pakume ka bakalaureusejärgseid ja magistriõpinguid, mille programmid leiate siit:

Hotelli- ja disainijuhtimine – magistrantuur

Kui soovite saada rohkem teavet programmi kohta, täitke taotlus ja kirjutage ühele meie konsultantidest.

Kirjutage meile

Hotelli- ja disainijuhtimine – bakalaureuseõpe

Programmi partnerid

SHMS ainulaadse programmi aluseks on meie ametlikud partnerid, kes võtsid osa selle koostamisest ning osalevad aktiivselt õppejõududena, tutvumisvisiitide ajal ja andes tudengitele võimaluse töötada vahetult koos meie partneritega projektide ja uuringute elluviimisel. Meie SHMS partnerid on:

Registreeruge avatud uste päevadele

Šveitsi rahvusvahelise hotelliteenuste juhtimise diplom – 2 aastat, millest praktika hõlmab 1 aasta.

Pärast kaheaastaseid õpinguid, millest tasustatud praktika kestab ühe aasta, omandavad üliõpilased Šveitsi hotellijuhtimise diplomi, so teadmised, kuidas efektiivselt juhatada hotelli ja restorani igapäevast tegevust. See on alus ja nurgakivi, millele toetub edaspidine akadeemiline haridus ja rahvusvaheline karjäär.

Šveitsi hotellijuhtimise ja disainijuhtimise diplomi – 2,5 aastat, millest praktika hõlmab 1 aasta.

Kui Šveitsi diplom on käes, jätkavad üliõpilased õpinguid veel ühe semestri jooksul ja saavad seejärel Šveitsi kõrghariduse diplomi. Nende õpingute ajal omandatakse hotelli- ja disainijuhtimise eriala ja kõrgtasemel kompetents selles valdkonnas. See programm on traditsiooniline šveitsipärane haridus, mis eksisteerib rahvusvahelises hotellinduseäris juba rohkem kui 100 aastat.

Hotelli- ja disainijuhtimise bakalaureuse õppeprogramm – 3 aastat, millest 1 aasta hõlmab praktika.

See ainulaadne programm valmistab ette loomingulisi liidreid ja on koostatud koostöös maailma parimate hotellide ja hotellikettide juhtidega. Kaubamärkide loomine, interjööri kujundamine ja AutoCad on ainult mõned näited pakutavatest huvitavatest kursustest. Kõige aluseks on muidugi hotellijuhtimise õpingud. Kooli lõpetanud üliõpilased saavad valida magistriõppe ühes SEG koolidest või ükskõik millises teises maailma ülikoolis, sest õpingute käigus koguvad nad akadeemilisi ainepunkte (180 ECTS).

Taotluse dokumendid:

  • Keskharidust kinnitav tunnistus;
  • Elulookirjeldus;
  • Kehtiv passikoopia;
  • Motivatsioonikiri.
Võtke meiega ühendust