Luksushotellid, parimad restoranid ja muud kõige imetlusväärsemad kohad. Kui olete hea suhtleja ja soovite teha karjääri ettevõtluse arendamise valdkonnas, siis sobib teile meie magistriõppeprogramm hotellijuhtimise instituudis Montreux´s, mis hõlmab kogu külalislahkusteenustega seotud ametialade spektrit. Õppige ettevõtlusmajandust ja juhtimist siin!

Rahvusvahelise külalislahkusteenuste juhtimise magistriõpe (koos spetsialiseerumisega) – 1 aasta, millest 1 aasta hõlmab praktika.

Rahvusvahelise külalislahkusteenuste juhtimise magistriõppe programm pakub unikaalset külalislahkusteenuste juhtimise ja ettevõtlusmajanduse kursuste paketti, mis valmistab teid ette asuma tööle juhtivale ametikohale nii külalislahkusteenuste kui ka ülejäänud ettevõtluse valdkonnas. Erinevad spetsialiseerumisvõimalused aitavad turul silma paista ja saavutada eduka karjääri:

  • spetsialiseerumine finantsanalüüsi ja heaolu juhtimise erialale (koostöös ettevõtetega Banque Privée Edmond de Rothschild ja Swiss Sustainable Finance);
  • spetsialiseerumine inimkapitali ja arengu erialale (koostöös ettevõttega Four Seasons Hotels and Resorts);
  • spetsialiseerumine luksuskaubamärkide juhtimise erialale (koostöös Montreux’ džässifestivaliga, ettevõtetega Tag Heuer ja John Paul);
  • spetsialiseerumine vanemaealiste inimeste elustiilisektori juhtimise erialale (koostöös ettevõttega Resort Lifestyle Communities).
Kirjutage meile

Ettevõtlusmajandus ja juhtimine – magistriõpe

Professionaalsed partnerid

Ettevõtlusmajanduse ja juhtimise programm Montreux’ hotellijuhtimise instituudis (HIM) on koostatud koos maailma kuulsamate ettevõtetega. Meie partnerid võtavad aktiivselt osa koolitusprogrammide koostamisest, nende ettevõtete esindajad käivad koolis, et anda tudengitele edasi oma eriala praktilisi kogemusi. Meie partnerid Montreux’ hotellijuhtimise instituudis (HIM) on järgmised:

 

Vastuvõtu kriteeriumid

külalislahkusteenuste bakalaureuse kraad vähemalt 4 kuu töökogemusega või bakalaureuseõpingute järgse koolituse diplom ühes SEG koolidest;

  • bakalaureusekraad muus, mitte külalislahkuse teenuste valdkonnas ja vähemalt kolmeaastane juhtiva töö kogemus;
  • motivatsioonikiri;
  • elulookirjeldus;
  • tööandjate soovituste koopiad.
 VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST