Ettevõtlusmajanduse ja juhtimise õpingud HIM-is – Montreux` hotellijuhtimise instituudis. Koos spetsialiseerumisega turunduse ja luksusäri, finantside või inimressursside erialale.

Õppige Montreux´ hotellijuhtimise instituudis (HIM) ja olgu see teie rahvusvahelise ettevõtlusmajanduse ja juhtimise karjääri algus spetsialiseerumisega järgmistes valdkondades:

 • spetsialiseerumine finantsanalüüsi ja heaolu juhtimise erialale (koostöös ettevõtetega Banque Privée Edmond de Rothschild ja Swiss Sustainable Finance);
 • spetsialiseerumine inimkapitali ja arengu erialale (koostöös ettevõttega Four Seasons Hotels and Resorts);
 • spetsialiseerumine luksuskaubamärkide juhtimise erialale (koostöös Montreux’ džässifestivaliga, ettevõtetega Tag Heuer ja John Paul );
 • spetsialiseerumine vanemaealiste inimeste elustiilisektori juhtimise erialale (koostöös ettevõttega Resort Lifestyle Communities).

HIM õppeprogrammile on omane otsekontakt ettevõtluse kogukonnaga. Üliõpilased töötavad koos kooli partneritega, et arendada erialaga seotud oskuseid. Programmis on ette nähtud kaks kuuekuulist tasustatud praktikat. Üliõpilastele antakse võimalus rakendada praktiliselt omandatud teoreetilisi teadmisi. See on akadeemiline programm, mis ühendab Šveitsi külalislahkuse ja klienditeeninduse pädevuse Ameerikale omase juhtimise, korraldamise, halduse ja ettevõtluse tunnetusega.

Kirjutage meile

Ettevõtlusmajandus ja juhtimine – bakalaureuseõpe

Kahe õppeaasta jooksul omandavad HIM üliõpilased:

 • üheaastase töökogemuse;
 • kaks soovituskirja;
 • Šveitsi diplomi hotellijuhtimise alal.

Kolme õppeaasta jooksul omandavad HIM üliõpilased lisaks mainitud erialadele ka:

 • akadeemilise akrediteeritud bakalaureusediplomi (BBA) Northwoodi ülikoolis (USA);
 • Montreux’ hotellijuhtimise instituudi (HIM) bakalaureusekraadi;
 • Ameerika hotelli- ja majutusassotsiatsiooni AH & LA (USA) diplomi.

Samuti soovitame teile magistriõppe programmi, mille kohta saate lisateavet siit:

Ettevõtlusmajandus ja juhtimine – magistriõpe

Professionaalsed partnerid

Montreux’ hotellijuhtimise instituudi (HIM) programmid ja nendele spetsialiseerumise kursused on koostatud koos maailma kuulsaimate ettevõtetega. Õppeprogrammide koostamisest võtavad meie partnerid osa väga aktiivselt ja ettevõtete esindajad käivad koolis, et edastada üliõpilastele oma ärisektori praktilisi kogemusi. Meie partnerid Montreux´ hotellijuhtimise instituudis (HIM) on:

Registreeruge avatud uste päevadele

Šveitsi hotellijuhtimise diplom – 1 aasta, millest praktika hõlmab 6 kuud

Pärast üheaastaseid õpinguid, millest tasustatud praktika kestab 6 kuud, omandavad tudengid Šveitsi hotellijuhtimise diplomi, so teadmised, kuidas efektiivselt juhatada hotelli ja restorani igapäevast tegevust. See on alus ja nurgakivi, millele toetub edaspidine akadeemiline haridus ja rahvusvaheline karjäär.

Šveitsi hotellijuhtimise rahvusvahelise kõrghariduse diplom (koos spetsialiseerumisega) – 2 aastat, millest praktika hõlmab 1 aasta.

Kui Šveitsi diplom on käes, jätkavad üliõpilased õpinguid veel kahe teooriaga tutvumise semestri vältel ja saavad seejärel Šveitsi kõrghariduse diplomi. Nende õpingute ajal valivad tudengid tulevase eriala: finantsid, personaliressursid, luksuskaubamärkide juhtimise või vanemaealiste inimeste elustiili juhtimise suuna. See programm on traditsiooniline šveitsipärane haridus, mis eksisteerib rahvusvahelises hotellinduseäris juba rohkem kui 100 aastat.

Hotellijuhtimise ettevõtluse majandusteaduste bakalaureuse õppeprogramm (koos spetsialiseerumisega) – 3 aastat, millest 1 aasta hõlmab praktika.

Ettevõtluse õpingud koos külalislahkusteenuste õpingutega. Te omandate bakalaureusekraadi Montreux` hotellijuhtimise instituudis ja Ameerika bakalaureusekraadi Northwoodi ülikoolis. Programm annab samuti võimaluse valida finantside, personaliressursside, luksuskaubamärkide juhtimise või vanemaealiste inimeste elustiili juhtimise suuna. See on suurepärane hariduse omandamise võimalus neile, kes soovivad saada mitmekülgset haridust ja unistavad rahvusvahelisest karjäärist.

Taotluse dokumendid:

 • keskharidust kinnitav tunnistus;
 • elulookirjeldus;
 • kehtiv passikoopia;
 • motivatsioonikiri.
Võtke meiega ühendust